O nas

Jesteśmy trenerami akrobatyki sportowej. Napędza nas pasja i ciągła chęć rozwoju osobistego. Na co dzień prowadzimy treningi dla dzieci i młodzieży oraz uczestniczymy w przeróżnych projektach sportowych w całej Polsce w poszukiwaniu wiedzy i motywacji.

Zarażamy pasją do sportu :)

Jesteśmy paczką przyjaciół tworzących Team Air Moves i założycielami jedynej w Słupsku sekcji AKRO-PASJA.
Sekcja ta daje upust naszym marzeniom o rozwoju sportów gimnastyczno-akrobatycznych w naszym mieście.

Powstaliśmy po to,
by działać, uczyć i motywować!

Po to, by pokazać wszystkim, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma PASJA i ile szczęścia potrafi wnieść w każdy nasz dzień. Ludzie z pasją każdego dnia szukają inspiracji i motywacji do spełniania swoich marzeń. I w sposób zupełnie nieumyślny stają się inspiracją dla innych. Tak było i w naszym przypadku, a teraz nie potrafimy sobie wyobrazić dnia bez spotkania z naszymi podopiecznymi na sali treningowej. 

W czasie wolnym prowadzimy

treningi indywidualne dla dzieci i młodzieży

oraz pogłębiamy zakres naszej wiedzy uczestnicząc w przeróżnych projektach sportowych w całej Polsce. Odwiedzamy różne miejsca zdobywając wciąż nowe doświadczenia, które pomagają nam zachęcić ludzi młodych do uprawiania sportu i szerzenia wśród nich zainteresowania tą tematyką.


Naszą pasją jak i głównym źródłem działania jest promocja i rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
Oto krótki materiał promujący nasze treningi z dziećmi :)
ale nasza pasja ma znacznie większe pole rażenia, więc pracujemy nie tylko z dziećmi :)
sprawdź co robimy z dorosłymi

Obiekt

Specjalnie przystosowana sala, wyposażona w profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt akrobatyczny umożliwia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie.

Nasz obiekt został zaprojektowany z myślą o treningach dyscyplin sportowych takich jak:

 • gimnastyka sportowa
 • akrobatyka sportowa
 • akrobatyka trampolinowa
 • kalistenika / street workout (trening z własną masą ciała)
 • tricking (akrobatyka z elementami sztuk walk)
 • cheerleading
 • fitness na trampolinach
 • taniec
 • treningi ogólnorozwojowe (przygotowanie motoryczne)

Oferta

Treningi grupowe

Prowadzimy treningi grupowe z zakresu akrobatyki, gimnastyki dla dzieci od 7 roku życia. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu dla każdej z grup. Przynależność do grupy klasyfikuje poziom umiejętności, a nie wiek uczestnika. W naszej sekcji wyróżniamy następujące poziomy grup:

 • podstawowa
 • średnio-zaawansowana
 • zaawansowana
 • jump elite (wyczynowa)

Treningi indywidualne

Treningi indywidualne to specjalnie spersonalizowane zestawy ćwiczeń dla danej osoby. Mają one na celu podwyższenie poziomu umiejętności, praca nad nowymi elementami oraz skuteczniejsze przyswajanie technik i rozumienia danego ruchu.

Oferta dla szkół

Oferujemy również alternatywne zajęcia wychowania fizycznego dla szkół.
Wprowadzając dzieci i młodzież w świat akrobatyki i gimnastyki sportowej.
Zajęcia te cechuje różnorodność ćwiczeń i elementów charakterystycznych dla tych dyscyplin.
Uczniowie nabywają umiejętności akrobatyczne ucząc się równocześnie koncentracji i wykonywania ćwiczeń w bezpieczny sposób.

Warsztaty

Organizujemy warsztaty gimnastyczno-akrobatyczne dla grup zorganizowanych. Stacjonarnie w naszym obiekcie, a także z możliwością dojazdu wraz z niezbędnym sprzętem. (zapoznaj się z naszą ofertą – plik PDF)

Prelekcje

Prowadzimy również spotkania, które pomagają nam zachęcić ludzi młodych do uprawiania sportu i szerzenia wśród nich zainteresowania tą tematyką. Opowiadamy o pasji i o tym jak kluczową rolę odgrywa ona w życiu młodego człowieka. Głównym motywem działania jest promocja i rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Pokazy

Nasza utalentowana kadra sekcji „Akro Pasja” w bardzo widowiskowy i efektowny sposób potrafi uświetnić wszelkiego rodzaju eventy, imprezy okolicznościowe oraz wydarzenia publiczne pokazami swoich umiejętności gimnastyczno-akrobatycznych dobrze się przy tym bawiąc.